Thread Closed 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helloween Archetype (pasibaigęs)
2013-11-01, 19:23 (This post was last modified: 2014-08-31 17:38 by M-zidinys.)
Post: #1
Cards Helloween Archetype (pasibaigęs)
[Image: Halloween%20Archetype.jpg]

Konkurso užduotis: Sukurti naują monstrų archetipą, kuris atitiktų Helloween šventės tematiką: persirengėliai (zombiai, vampyrai, raganos, vaiduokliai ir kitos pabaisos), atributika (moliūgai, šikšnosparniai, voratikliai ir t.t.).

Kas yra archetipas? - kortų grupė, pasižyminti bent viena išskirtine savybe ir turinti bendrą požymį: suderinti arba kartu veikiantys efektai, bendras pavadinimas (pvz. E - HERO..., Ghostrick...), panaši išvaizda, bendras tipas, atributas ir t.t.

PAVYZDYS - nežinote nuo ko pradėti? Konamis Helloween proga Shadow Specters papildymo pakuotėje išleido naują Ghostrick bei atnaujino Vampire archetipus, tad kodėl nesukūrus ir mums savo archetipo, susijusio su šia švente?

Bendrosios taisyklės:

1. Jūsų archetipą turi sudaryti 6 kortos: 1x Extra korta (Ritual, Fusion, Synchro arba Xyz monstras); 3x Efektiniai monstrai; 1x Burtų korta ir 1x Spąstų korta. Negalima viršyti nustatyto kortų skaičiaus.

2. Prie archetipo turite pridėti jo trumpą veikimo aprašymą. pvz. - Dream Archetype.

3. Visos kortos turi būti sugeneruotos specialia virtualia programa, kurią rasite šiuo adresu - www.yugico.com. Šiuo metu tai pats pažangiausias virtualus kortų generatorius. Vos kelių mygtukų paspaudimu galima sugeneruoti savo svajonių kortas, kurias bus sunku atskirti nuo originalų. Tad nereikės naudoti jokių papildomų programų.

4. Galite kurti lietuviškas arba angliškas kortas.

5. Archetipas turi skirtis nuo žaidime esamų archetipų, taip pat jis turi būti subalansuotas ir ne per daug galingas. Įsivaizduokite, kad su šiuo archetipu žaisite realybėje.

6. Jei kilo neaiškumų, klausk!!!

Siuntimas:

Savo darbus (6 kortas ir archetipo aprašymą) siųskite e-mailu: mzidinys@mail.ru. Nepamirškite nurodyti savo NIKO. Vienas dalyvis gali atsiųsti kelis archetipus (iki 3 darbų). Darbai bus anonimiškai talpinami svetainėje.

Vertinimas ir jo kriterijai:

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas ne kortų išvaizdai, o jų efektams, sąsajoms, pagrindiniai idėjai bei atitikimui konkurso tematikai. Jūsų darbus vertins kompetetingi teisėjai: Akademijos vadovybė. Taip pat savo nuomonę galės išsakyti ir Yu-Gi-Oh! Bendruomenės nariai.

Prizai:

Priklausomai nuo dalyvių gausos, bus paskirti prizai (taškai, kortos ir specialūs prizai). Visi dalyviai gaus Akademijos reputacijos taškų (taškai bus skiriami už dalyvavimą, o ne už atsiųstų darbų skaičių).

Konkurso Data: 2013.11.01 - 2013.11.15 (data gali būti pratęsta)

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
Helloween Archetype (pasibaigęs) - M-zidinys - 2013-11-01 19:23

Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content