Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yu-Gi-Oh! Duel Arena PC naršyklinis žaidimas
2014-07-20, 19:26
Post: #1
Yu-Gi-Oh! Duel Arena PC naršyklinis žaidimas
[Image: 10568927_497111023756061_3740430334733705168_n.jpg]

Birželio 26 d. Konamis pirmą kartą išleido oficialų Yu-Gi-Oh! žaidimą (simuliatorių) – „Yu-Gi-Oh! Duel Arena“, kurį galima žaisti prisijungus prie interneto per savąją naršyklę. Šis nemokamas naršyklinis žaidimas yra pilnai automatizuotas, kuriame yra visos 5,800 TCG išleistos kortos, keli žaidimo rėžimai bei daug kitų funkcijų. Tačiau neskubėkite džiaugtis, nes norint atsidaryti naujas kortas ir susidėti padorią kaladę, reikės investuoti savo laiką arba pinigus, o tai reiškia, kad šis žaidimas yra „Free to Play, but Pay to Win“.

Prisiregistravę, gauname 50 kortų, iš kurių neįmanoma susidėti normalios kaladės ir žaidimo partnerį Yugi Muto, kuris turi teminę Rock / Magnet Warrior kaladę. Tai viena iš žaidimo funkcijų, kurią pristatysime vėliau. Naujas kortas reikės atsidaryti perkant papildymo pakuotes už žaidimo taškus (Duel Points) ir specialią žaidimo valiutą – kreditus/monetas (Miniclip Credit). Žaidimo taškus galima laimėti žaidžiant (1 pergalė – 200 DP), tačiau norint papildyti savo kreditą reikės tuštinti kišenes (20,000 monetų kaina 25 Lt, už kurias galėsime nusipirkti 10 virtualių papildymo pakuočių t.y. 50 kortų). Kreditus galima gauti ir kitais būdais, tačiau reikės atlikti tam tikrus veiksmus: dalyvauti apklausose, išbandyti produktus ar žiūrėti video.

Ši kreditų sistema yra milžiniškas žaidimo trūkumas, nes neišleidus nė cento, nepavyks susidėti net elementariausios naujoko kaladės. Tad kyla klausimas, kam žaisti šį žaidimą, jei yra fanų sukurtų visiškai nemokamų žaidimų: naršyklinis Dueling Network ir automatizuotas YGOpro/DevPro simuliatorius? Naujasis žaidimas nėra visiška nesėkmė ir yra vertas Jūsų dėmesio (ypač naujokų) dėl partnerių sistemos, nes mums leidžiama naudoti turimų partnerių sudėtas temines kalades.

Partnerius galime laimėti žaidžiant Single Play Quest rėžimu arba kiekvieną dieną nemokamai pasinaudojant specialia funkcija, papildyti savo partnerių būrį nauju nariu. Kiekvieno partnerio kaladė yra teminė, kurios labai skiriasi nuo mums įprastų turnyrinių kaladžių, sudėtų iš geriausių žaidime esančių to archetipo kortų. Partnerių kaladžių sudėčių keisti negalėsime, taip pat yra ribojamas skolinamos kaladės panaudojimo skaičius, tačiau visa tai sukuria palankias sąlygas žaisti įvairiomis iš anksto sudėtomis kaladėmis „just for fun“.

Žaidime yra „Quest“ ir „Virtual Arena“ rėžimai, žaidžiant prieš kompiuterį ir „Arena“, žaidžiant prieš kitus žaidėjus. Pats įdomiausias yra „Quest“ rėžimas, kuris greitai supažindins su visomis žaidimo gudrybėmis, skirtingomis kaladėmis bei strategijomis. Kovodami su įvairiomis būtybėmis ir bosais, kilsime sudėtingėjančiais lygiais aukštyn ir laimėsime prizus.

Tačiau žaidime yra dar vienas erzinantis ribojimas – „ištvermė“. Mūsų sukurtas veikėjas galės žaisti tik 5 kartus ir tada jam reikės ilsėtis 4-5 val., kad galėtų žaisti 1 kovą, o tai reiškia, kad reikės laukti maždaug 1 parą, kol pilnai atstatysime savo jėgas.

Žaidime yra įdiegta draugų sistema, statistinės žaidimo lentelės, galėsime susikurti savo profilį ir valdyti partnerių gildiją bei naudotis duomenų baze. Yra ir daugiau visokiausių smulkmenų, su kuriomis galėsite susipažinti žaisdami. Siūlome pabandyti visiems naujokams ir žaidimo veteranams, kuriems atsibodo žaisti tik su pačiomis galingiausiomis kaladėmis.

Žaidimą pristatantis video:

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2014-07-22, 00:07
Post: #2
RE: Yu-Gi-Oh! Duel Arena PC naršyklinis žaidimas
Man tai nelabai šitas žaidimas.

[Image: Evaldas255.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content