Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PAGEIDAVIMAI, NUSISKUNDIMAI IR DISKUSIJOS
2012-07-05, 21:13
RE: PAGEIDAVIMAI, NUSISKUNDIMAI IR DISKUSIJOS
Ar aš ka nors sakiau kad dn liewas ir jo nežaiskit? Man nera blogai nei YGOpro nei dn.

[Image: ryuk10.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2012-07-05, 22:23
yra Dn fanu ir yra YGOPRO fanu. kas kam patinka tas ta zaidzia.. tik sakau kad ygopro kaip matau akademijoj populiaresnis.. nors man jis lb nepatinka
2012-07-06, 05:50
Tiesiog tai naujas dalikas ir wisi tai nori pameginti. Kai sužinojo apie Duelingnetwork tai buwo gausus akademiku susidomejimas ir turnyrai sekė wienas po kito. Tai tas pats su YGOpro tai naujas dalikas ir visi nori išmeginti.

2013-04-30, 11:04 (This post was last modified: 2013-04-30 11:07 by Yami.)
Turiu pasiulima turnyrui ji gales daryti tiek ant dn tiek ir ant ygopro turnyra as pavadinčiau hard core deck nes monstru orginali ataka negali viršyti 1000 čia įskaitant ir ekstra deck monstrus o jei monstras gauna atakos iš savo effekto tai tas monstras nepažeidžia šios taisyklės nes jo orginali ataka atitinka salygas ir vienumetu vienas monstras tegali turėti 1 equip korta ant savęs tai va toks mano pasiulymas

[Image: Yami.png]
2013-04-30, 21:21 (This post was last modified: 2013-04-30 21:21 by Ryuk.)
Siulykite norimus turnyro formatus

2013-05-10, 13:31
Swiss butu geriausiai ir jauciu daryti ant dn arba ygopro

[Image: Yami.png]
2013-08-13, 00:02
Siūlyčiau nestovėti vietoj ir nuolat rengti turnyrus, nesvarbu, kad susidomėjimas kritęs dėl vasaros, laikyti atidarytą registraciją tikrai nėra sudėtinga, o susirinkus žaidėjams - galima pradėti ir turnyrą, taip pat truputi prailginant kovų terminus. Sąstingis nėra gerai, ypač tai atgraso naujus žaidėjus prisijungiančius prie projekto vasarą. Jeigu nėra galinčių surengti turnyrą, galėčiau ir aš padirbėti, nematau nieko sudėtingo, tereikia turėti galvą ant pečių Smile

Šiuo metu galėčiau pasiūlyti paprastą turnyrą YGOpro, kad nekiltų ginčų. 16 arba 8 žmonės - keturios poros arba aštuonios poros ir eliminavimo būdu iki top 4. Tada sužaidžia visi tarpusavyje (vienam žmogui 3 kovos), du žaidėjai turintys mažiausiai pergalių išeina į mažąjį finalą, du turintys daugiausiai pergalių į pagrindinį finalą. O tada jau kaip jūs norit, ar po vieną kovą ar po kelias. Mano nuomone užtektų ir po vieną. Iš viso vienam žmogui, 6 kovos jeigu 16 žmonių, 5 kovos jeigu 8 žmonės. Poras sudaryti burtų keliu, kiekvienam duodant pasirinkti po raidę, kuri būtų priskirta jo numeriui. O dėl prizų nežinau, jeigu akademija skirs kokių taškų, čia jau jums spręsti Smile

atrodo viskas Smile
2013-08-19, 12:18
Sveiki!! Tai gi greitai rugsejis ir vėl kibsiu į darbus. Tai gi per vasarą nekilo jokių idėjų dėl turnyrų, tad noriu jūsų visų paprašyti, kad pateiktumėte pasiulymų turnyrams. Taip žinoma pradžioje bus ir paprastas turnyras su nauju ban list'u.

2014-06-10, 17:03
sveiki. turiu prasyma. Padarykit duelingnetwork turnyra!!!
2014-06-10, 17:22
(2014-06-10 17:03)pixasas Wrote:  sveiki. turiu prasyma. Padarykit duelingnetwork turnyra!!!

Sveikas turiu atsakyma atsirastu norinčiu dalyvauti padaryčiau

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content