Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helloween Archetype [BALSAVIMAS]
2013-11-26, 19:25
Post: #11
RE: Helloween Archetype [BALSAVIMAS]
Mano archetype gali veikti ir vienas be pagalbos...

[Image: Evaldas255.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2013-11-26, 23:34
Post: #12
RE: Helloween Archetype [BALSAVIMAS]
Žiūriu vis dar verda diskusijos dėl 1 darbo vertinimo. Sunku atskleisti archetipo veikimo esmę pristatant tik 6 kortas. Tačiau tos šešios kortos turėjo būti susijusios t.y. 3 monstrų efektai turėjo būti tokie, kad būtų aišku kaip galima iškviesti pagrindinį monstrą iš Extra kaladės (Ritualiniams monstrams reikėjo dar Ritual Spell). Burtai ir spąstai turėjo paremti archetipą ir palengvinti extra monstro kvietimą arba paremti archetipo išskirtinumą (pvz. jei archetipas turi kokį minusą, jį sušvelninti arba sukurti derinius su monstrais ir t.t.).

Visa tai turint omenyje buvo vertinami visų darbai. Tos 6 kortos turėjo įrodyti, kad archetipas gali veikti vienas be didesnės kitų kortų paramos. Pvz naudojant po 3x visų kortų kopijas (jau yra kaladės branduolys).

Taigi, 1 darbe archetipas veikia per kapinyną. Monstrai specialiai kviečiami, kai A) vienas jau yra kapinyne B) paaukojus vieną lauke C) Tunerio efekte yra netikslumas "Jei ši korta yra normaliai iškviečiama, iš rankos galima specialiai iškviesti vieną baisiųjų vampyrų monstrą iš kapinyno" (iš kur iškviesti galima?). Logiška manyti, kad kviečia iš kapinyno (efektai juk veikia per kapinyną). Tad yra tuneris, kuris gali būti normaliai iškviestas. Tada jau galime aukoti jį ir kviesti šunį, o tada tik katiną. Bet pala, viskas nuo antro galo, nes mes tokia seka niekaip neišsikviesime Synchro monstro. Šią problemą galėjo išspręsti spąstas arba burtai, bet jų efektams vėl reikia turėti daugybę šio archetipo monstrų kapinyne.

Tad klausimas, kur archetipo kortos, kurios numes tuos baisiuosius vampyrus į kapines? (Synhro monstras? O kaip mes jį iškviesime tada?). Todėl ir peršasi išvada, kad jis vienas be paramos veikti negali. Juk nekviesime Tunerio, jį aukosime, tada lauksime kol patrauksime dar vieną tunerį ir tik tada Synchro kviesime.

Taip kruopščiai buvo analizuojami visų darbai. Vertintojai tikrai į tai įdėjo daug darbo. Gal ką ir pražiūrėjome, bet stengėmės išrinkti geriausius darbus.

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content