Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klausimai/Atsakymai ne iš [D.U.K.]
2012-04-05, 20:13
RE: Klausimai/Atsakymai visomis temomis
Priklauso nuo ls varianto ir rarities. Gali kainuot ir 200 su pora synchro, bet gali ir 800 traukt jei isfoilinti be synchro

[Image: 86788082.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2012-04-06, 21:03 (This post was last modified: 2012-04-06 21:05 by SwieT.)
(2012-04-05 15:02)Champion Wrote:  Kiek kainuoja Lightsworn deck'as?

maziausiu retumu kortomis, kurios nesenai kaiptik ishleistos... ir jei be BLS ir ziauraus extra deck.... iki 200 lt
Find all posts by this user
2012-04-08, 17:46
(2012-04-08 17:33)Asteris Wrote:  Paaiškinkite Trishulos efektą,nes vis nesuprantu aš jo xD
Kai si korta yra iskviesta Synchro summon'u gali aktyvuoti si efekta; gali pasalinti is zaidimo (banish) po viena korta is varzovo rankos (random, neziurint), kapinyno ir lauko. Gali banish'inti, tik is rankos, arba ir is rankos ir is lauko, arba is visu triju vietu.

Trade

2012-04-11, 12:26
Sveiki.
Nelabai pagaunu "Star Light, Star Bright" Effect'o : Target 1 face-up monster you control; all face-up monsters you currently control with an ATK or DEF equal to that monster's become the same Level as that monster, until the End Phase.
Pagal mane : Targetinu 1 face-up monstrą kurį aš kontroluoju.Visi monstrai,mano valdomi,turintys tiek pat žvaigdučių ,prideda targetintam monstrui savo ATK arba DEF?
2012-04-11, 13:12
Visi monstrai turintys tiek pat defo arba atakos, kiek turi pasirinktas monstras, patampa tokio pat lygio(tiek pat staru)

[Image: 86788082.png]
2012-04-20, 22:08
Nerandu, kur daugiau kreptis, tia kreipiuosi čia.

Parsisiunčiau ir išsiskleidžiau Joey New Generation 2010 žaidimą. Išbandžiau, veikia. Bet kai atsirakinau visas kortas, žaidimas nebeveikia - išmeta juodą langą ir viskas, pakimba.

Gal kas galit padėt?
2012-04-20, 22:20 (This post was last modified: 2015-08-01 12:37 by M-zidinys.)
Pabandyk paieškoti atsakymo šioje specialioje temoje: http://forumas.yugioh.lt/showthread.php?tid=81

Taip pat reiktų žinoti kokius Windausus naudoji.

[Image: mzidinys.png]
2012-04-21, 00:45
(2012-04-20 22:08)Augutis Wrote:  Nerandu, kur daugiau kreptis, tia kreipiuosi čia.

Parsisiunčiau ir išsiskleidžiau Joey New Generation 2010 žaidimą. Išbandžiau, veikia. Bet kai atsirakinau visas kortas, žaidimas nebeveikia - išmeta juodą langą ir viskas, pakimba.

Gal kas galit padėt?

Jei naudoji 7 windowsus o tai greičiausiai taip ir yra tai šios problemos sprendimas yra toks:
Reikia spausti dešinį pelės klavišą ant failo joey_pc.exe ir pasirinkti "Properties". "Compatibility" kortelėje reikia pažymėti ant: Disable visual themes, Disable desktop composition ir Disable display scaling on high dpi settings.

[Image: ryuk10.png]
2012-04-21, 17:51
(2012-04-21 00:45)Ryuk Wrote:  
(2012-04-20 22:08)Augutis Wrote:  Nerandu, kur daugiau kreptis, tia kreipiuosi čia.

Gal kas galit padėt?

Jei naudoji 7 windowsus o tai greičiausiai taip ir yra tai šios problemos sprendimas yra toks:
Reikia spausti dešinį pelės klavišą ant failo joey_pc.exe ir pasirinkti "Properties". "Compatibility" kortelėje reikia pažymėti ant: Disable visual themes, Disable desktop composition ir Disable display scaling on high dpi settings.

Labai dėkui, padėjo Smile
2012-04-23, 16:37 (This post was last modified: 2012-04-23 16:38 by kicpic2.)
Sveiki, aš esu naujokas. Kadangi esu labai žalias šiame forume, nežinau nuo ko pradėti! Aš yu-gi-oh žinau nuo seniai, turiu savo kaladę (nėra ji didelė), bet kadangi gyvenu mažam miestelį prie pasienio, pavadinimu Kybartai, tai čia nėra tokių dalykų kaip klubai, kur susirenka Yu-gi-oh entuziastai. Todėl ir užsiregistravau čia, ir nelabai suprantu nuo ko čia pradėjus. Duombazėje užsiregistravau.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content